asd

Vizyonumuz: Dünya ve Türkiye genelinde hizmet veren içmekan ve dışmekan reklam/tasarım alanında en iyi ve en yenilikçi firmalardan olmak. Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunmaktır.

Misyonumuz: Metadizayn şirketi reklam sektöründe Müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, potansiyel Müşterilerinin beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, reklam tanıtım sektöründe verimli ve faydalı bir hizmet sunmayı hedefleyen bir reklam tanıtım şirketidir.

Tarihçemiz: Metadizayn Reklam şirketi 2009 yılında Ankarada genç bir girişimci Cemal KUNDAKCI tarafından reklam, tasarım, peyzaj,inşaat alanlarında hizmet vermek amaçlı kurulmuştur. Şirket ilk günden itibaren aynı adreste Ankaranın Ostim Sanayı bölgesinde ik günkü heyecan ve hevesle değerli her Müşterisine keyifle hizmet vermektedir. Metadizayn kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymuştur ve bu memnuniyetin kaliteli ürün, 7/24 hizmet alımı, uygun ve kabul edilebilir fiyat politikası ve en önemlisi de zamana uygun güncel bilgilerle donanımlı işinde bilgili personellerin bir araya gelişi ile sağlanabileceğini çok iyi anlamıştır ve bu doğrultuda çalışmalarını hiç bir zaman durdurmamıştır. ‘’Başarının ölçüsü kalitedir’’ bizi  tanıtan kelimedir. Metadizayn ticaret odaklı şirket olmaktan öte çözüm odaklı şirket olmayı amaçlamıştır ve kendimiz beğenmediğimiz ürettiğimiz ürünü ve/veya imalatımızı siz değerli Müşterilerimize sunmadık. Reklam Tanıtım sektörü en başta fikirden başlar ve devamında bu fikri görsele aktaracak ortaya çıkan görselden gerçek ürün çıkması gerekir devamında bu ürünü yerine profesyonel bir şekilde uygulayacak en son tüketiciye ulaşmasını sağlayan hizmet olur işte burda Metadizayn Reklam devreye girmiş ve değerli Müşterimizin hem maddi hem manevi yorulmaması için tüm bu kompleks hizmeti tek yerden almanızı sağlamıştır. Bizim için bize gelecek olan değerli Müşterimizin fikri olması yeterli ve bunu görsele aktarabilecek görselden üretime, üretimden kuruluma geçebilecek her türlü teknolojik ve insani donanımlara sahibiz.